Dnes je úterý 28. března 2023,  svátek má Soňa    
 
Nová registrace
Nejste přihlášen/a
 
Přihlásit
     Cena
0,00 Kč
Užitečné informace

Registrace nového zákazníka
K registraci budete potřebovat svoji vlastní emailovou adresu (Tuto adresu nebudete později moci změnit). Po kliknutí na odkaz registrace si přečtete naše 'Užitečné informace'. Po přečtení klikněte na tlačítko "pokračovat" a vyplňte formulář(jméno,adresu..). Důležité je vyplnit správně emailovou adresu, protože Vám na ni pošleme potvrzení registrace. Neméně důležitá je i Vaše adresa, na kterou Vám budeme doručovat nákupy a Váš telefón pro případ nejasností. Systém Vás vyzve ke kontrole údajů a poté Vás zaregistruje. Ihned poté Vám přijde potvrzovací email do Vaší emailový schránky. K přihlášení tedy použijete jméno a heslo z potvrzovacího emailu. Heslo si můžete kdykoliv změnit změnit heslo.


Jak nakupovat
Abyste mohli nakupovat musíte u nás býti přihlášení. Postup pro nakupování je jednoduchý. Kliknete v hlavním menu na odkaz "Obchod" a vybíráte zboží. Výběr zboží provádíte zadáním požadovaného množství zboží a kliknutím na tlačítko nákupního vozíku. V pravém horním rohu můžete sledovat celkovou cenu Vašeho nákupu. Kliknutím na tlačítko Pokladna se zobrazí obsah košíku nebo-li Vaše objednávka. Zde vidíte přehled Vámi objednaného zboží. A dále pole poznámka, do kterého napišete pokyny pro přípavu. Tyto pokyny by měly býti uvedeny stručně a jasně. Příklad: salám vysočina-vcelku, sýr eidam-nakrájet, atd. Tak jak jste zvyklý z pultového prodeje. Dále je vždy nutné zvolit způsob předání nákupu. Buďto si nákup můžete vyzvednout na prodejně nebo Vám nákup přivezeme domů. V tom případě zkontrolujte údaje v kolonce Adresa. Je-li vše v pořádku klikněte na odkaz "zaplatit". A to je vše. Objednávka je vzápětí přijata na centrále firmy našimi zaměstnanci. Ti ji překontrolují a odešlou Vám potvrzující email. Tento email Vás informuje o tom, zda všechno Vámi objednané zboží opravdu je k dispozici, dále že čas Vámi navržený pro doručení zboží je pro nás realizovatelný a zda včechny pokyny pro přípravu jsou jasné.


Pracovní doba
Po-Pá 7 - 18      (rozvážíme Po-Pá)
     So 7 - 12


Kam zavážíme
Zavážíme na celém území hlavního města Praha. Zákazníkům z blízkého okolí je možno vyjít vstříc po individuální domluvě.


Dodací a platební podmínky
Vaše objednávka může být přijata telefonem, faxem, přes e-shop nebo emailem. Potvrzení Vaši objednávky provedeme telefonem nebo emailem. Zboží Vám dodáme v pracovní dny v dohodnutém čase plus mínus 30 minut. Objednávka musí být podána nejméně 1 den předem do 14 hodin.
Je-li objednané zboží v hodnotě nad 999,- Kč včetně DPH, zboží Vám přivezeme zdarma.* Při nákupu v menší hodnotě si musíte zboží vyzvednout na prodejně. Platba je prováděna při předání zboží u zákazníka v hotovosti.

* - Firma si vyhrazuje právo účtovat si dopravu ve sporných případech, když si zákazník objedná jen málo zboží, ale s vysokou hodnotou.
Příklad: 2xláhev Jack Daniels
V těchto případech Vás budeme vždy předem kontaktovat.


Reklamační řád
Zboží může zákazník reklamovat při přejímce nebo na telefonu: 739 453 410 vždy od 6:00 do 14:00, kde dohodneme další postup.


Kniha přání a stížností
Vaše technické podněty vztahující se k e-shopu směřujte na email: admin@leseticky.cz .
Všechny ostatní podněty posílejte na email: objednavky@leseticky.cz .


Prohlášení o ochraně osobních údajů
Firma Jan Lešetický, MASO-UZENINY LEŠETICKÝ s.r.o. se zavazuje dodržovat zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Dále zákon č. 480/2004 Sb. O některých službách informační společnosti. Firma Jan Lešetický, MASO-UZENINY LEŠETICKÝ s.r.o. prohlašuje, že veškeré osobní údaje o svých zákaznících nepostoupí třetí straně a že podnikne veškeré technické a právní kroky k zamezení úniku těchto informací. Firma Jan Lešetický, MASO-UZENINY LEŠETICKÝ s.r.o. používá adresní a identifikační osobní údaje svých zákazníků výhradně pro účely nabízení a poskytnutí služeb, poskytování aktuálních informací o službách, výrobcích a výhodách, a pro komunikaci s Vámi, aby porozuměla lépe Vašim potřebám a poskytla Vám lepší služby. Veškeré osobní údaje nebudou firmou Jan Lešetický, MASO-UZENINY LEŠETICKÝ s.r.o. používány k jakémukoli jinému účelu a nebudou uchovávány déle, než je nutné pro zajištení služeb.

  
    +Přidat k oblíbeným                       © Copyright 2012, Jan Lešetický, Všechna práva vyhrazena.